אקו בייקס – כל הסיבות לרכיבה על אופניים חשמליות

אם גם אתם רוצים להעניק לעצמכם את ההנאה של אקו בייקס – תוכלו ליצור קשר כבר עכשיו

למה אנחנו בעצם כל כך אוהבים את האופניים החשמליות? שמענו כמה סיבות מצוינות מרוכבים ורוכבות וריכזנו עבורכם את הסיבות העיקריות לכך שהאופניים החשמליות של אקו בייקס כל כך אהובים על כולנו:

שאני אעמוד בפקק?

מתוך 24 שעות ביממה ו-168 שעות בשבוע, כמה מתוכן אתם עומדים בפקקים? כמה שעות בשבוע אתם "מבלים" בחיפוש אחר חנייה? בין רוכבי האופניים החשמליות של אקו בייקס לא תמצאו בעיות של חיפוש חנייה, דוחות חנייה בסכומי עתק והמתנה אינסופית בדרך לעבודה. חצי שעה של רכיבה ללא מאמץ ואתם כבר בעבודה, מחנים את האופניים ורעננים להתחיל את היום!

מצב רוח על הבוקר

אין ספק שבין היתרונות המשמעותיים של אחזקת אופניים חשמליות נמצאת רכיבת הבוקר לעבודה. מי שלא עשה ספורט על הבוקר מימיו, כדאי שיתכונן לאחת החוויות המשפרות פלאים את היום: ספורט על הבוקר. תודות לסוללת האופניים ניתן לשלוט במידת המאמץ שמעוניינים להפעיל בבוקר ולהגיע רעננים לעבודה או לכל מקום אחר.

חסכון של אלפי שקלים בחודש

רשימה חלקית ביותר של ההוצאות שרוכבי האופניים החשמליות של אקו בייקס לא צריכים להוציא כוללת הוצאות דלק שמחירו רק עולה ועולה, הוצאות על תיקוני רכב, אותן רובנו מחלקים לתשלומים ואחר כך לא מבינים איך הגענו לסכומים גבוהים, ביטוח שנתי וטסט לרכב, הוצאות תיקונים לקראת טסט לרכב, חנייה בחניונים מוסדרים, שעות עבודה מבוזבזות על המתנה בפקקים, דוחות חנייה, דוחות תנועה ועוד.

גם אני שומר על איכות הסביבה

אופניים חשמליות אינן פולטות זיהום אוויר לאטמוספירה ובכך זוכים מחזיקי האופניים החשמליות ליהנות מתרומה לסביבה. כמו כן, ההימנעות מצריכת דלק תורמת גם היא ולא פחות על שמירת המשאבים העולמיים.

נשלח ב בלוג