אופניים חשמליות יד שנייה

כשם שרבים מאיתנו רוכשים מכונית יד שנייה כך ישנה גם האפשרות לרכוש אופניים חשמליות משומשות – אפשרות שעשויה להוזיל עבורנו את מחירן ולהוביל אותנו לזוג איכותי במחיר מצחיק, אבל גם עלולה לגרום למפח נפש אם קונים אופניים במצב רעוע ומגלים כעבור זמן קצר שהן לא רק משומשות אלא בלתי שמישות בעליל.

מה חשוב לבדוק כשקונים אופניים חשמליות משומשות?

ראשית, כדאי להתבונן היטב בשלדה על מנת להתרשם (גם אם באופן בלתי מקצועי) ממצבם של האופניים, כשבדרך כלל מצבה של השלדה מספק אינדיקציה לא רעה לגבי עד כמה האופניים נשמרו היטב ותוחזקו כהלכה.

שנית, בדקו בת כמה הסוללה – בהתאם לגיל הסוללה תוכלו להעריך כמה הטענות היא כבר עברה ומה תוחלת החיים שעוד צפויה לה (אם מדובר בסוללה שכבר מתקרבת לסוף חייה, צריך לקחת בחשבון את עלות רכישתה של סוללה חדשה).

בנוסף, כדאי לבדוק את האופניים המשומשות בחנות מהימנה או אצל איש מקצוע האמון על תיקון אופניים חשמליות – חוות דעת שכזו תמנע מכם לרכוש חתול בשוק ואופניים שכבר אינן מהוות רכישה כדאית גם במחיר נמוך במיוחד.

למעשה, מומלץ באופן כללי לרכוש אופניים חשמליות יד שנייה רק בחנויות רציניות שמספקות יחד עם האופניים גם אחריות, כך שתוכלו לרכב עליהן בראש שקט ולדעת שהחיסכון בכסף לא יבוא על חשבון הבטיחות, הנוחות או ההנאה מהנסיעה.

נשלח ב טיפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*